Онлайн нарада та конференція науково-педагогічних працівників кафедри філософії, соціології та менеджменту СКД зі стейкхолдерами з питання обговорення проєктів ОНП

photo_2021-04-18_17-23-4116 квітня 2021 року відбулася відкрита онлайн нарада та конференція науково-педагогічних працівників кафедри філософії, соціології та менеджменту СКД зі стейкхолдерами з питання обговорення проєктів ОНП «Філософія» третього (освітньо-наукового), другого (магістерського), першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 033 «Філософія» галузі знань 03 «Гуманітарні науки». В обговоренні взяли участь д. філос., проф. завідувач кафедри Борінштейн Є. Р., члени робочих груп та гаранти програм (д. філос. н., проф. Петінова О. Б. (аспірантура), канд. філос. н., доц. Атаманюк З. М. (магістратура), д. філос. н., проф. Цибра М. Ф. (бакалаврат), аспіранти, магістранти, студенти, представники науково-академічної спільноти, роботодавці. Було оприлюднено та обговорено узагальнені результати опитування аспірантів за спеціальністю 033 «Філософія» з питань забезпечення якості освіти.

Зі змістовними доповідями виступили стейкхолдери: д. філос. н., проф., директор Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ Бліхар В. С.; д. філос. н., проф., завідувачка кафедри філософії і політичних наук Черкаського державного технологічного університету Бойко А. І.; д. філос. н., проф., завідувачка кафедри філософії, психології та педагогіки Державного університету технологій та зв’язку Пальчинська М. В.; канд. філос. н., доц. кафедри філософії та методології науки Державного університету «Одеська політехніка» Рибка Н. М.; директорка Одеського обласного центру підтримки інклюзивної освіти Департаменту науки і освіти Одеської обласної державної адміністрації Орленко І. М.; президент ГО «Еволюція поколінь» Трапезникова С. С.; голова благодійного фонду «Еко Планета» Явний В. І.; засновниця ГО «Інститут глибинної психології та методів психокорекції» канд. псих. н. Поплавська Є. В. Розглянуто основні вектори співпраці з приводу реалізації ОНП та ОПП в рамках угод про співробітництво, обговорено тематику спецкурсів, питання проведення практики, висунуті пропозиції до проєктів ОНП та ОПП на 2021 – 2022 рр. за спеціальністю 033 «Філософія».

Зустріч була дуже насиченою, викликала зацікавленість та жваве обговорення зі сторони всіх учасників.