Святкування Дня філософії

117 листопада ми відзначали Всесвітній День Філософії. Кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського стала співорганізатором IX Філософського форуму «Україна майбутнього: спроба філософського осмислення». Були присутніми студенти соціально-гуманітарного факультету університету спеціальностей: 028 Менеджмент соціокультурної діяльності; 033 Філософія; 034 Культурологія; 053 Психологія. Активну участь взяли аспіранти та викладачі. З доповіддю «Категоричні імперативи сучасного суспільства» виступив завідувач кафедри  філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського доктор філософських наук, професор Євген Борінштейн.