Міжуніверситетський методологічний семінар «Як організуватися і написати наукову роботу»

120 квітня 2023 р. здобувачі спеціальностей 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування Університету Ушинського долучилися до роботи міжуніверситетського методологічного семінару «Як організуватися і написати наукову роботу». Очолили роботу семінару доктор педагогічних наук, професор Олеся Смолінська (Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького) та кандидат педагогічних наук, доцент Віра Корнят (Львівський національний університет імені Івана Франка). Мотиваційні доповіді викладачів-науковців спонукали до активного обговорення проблем раціональної організації наукової праці, продуктивності науковця-початківця тощо здобувачів освіти різних спеціальностей Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Разом зі здобувачами обговорювали питання наукової творчості їх наставники, а це, крім організаторів, також проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор Олександр Галус, декан факультету початкової освіти та філології, доктор педагогічних наук, професор Ірина Дарманська (ХГПА); кандидат педагогічних наук, доцент кафедри освітнього менеджменту та публічного управління Оксана Сакалюк (Університет Ушинського); кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та суспільних наук Наталія Морська (ТНПУ імені Володимира Гнатюка); доктор педагогічних наук, професор Олександра Дубасенюк і доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрагогіки та управління Олена Антонова (ЖДУ імені Івана Франка).