Участь студентів факультету музичної та хореографічної освіти у конференціях

1Студенти факультету музичної і хореографічної освіти протягом минулого тижня з 16 по 23 березня брали активну участь у наукових студентських конференціях. Зокрема, у VІ Міжнародній студентській науково-практичній конференції: «Микола Лисенко – музичний символ української нації», присвяченій 110-річниці вшанування його пам’яті (Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка); Х Всеукраїнська студентська наукова конференція «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів» (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
У конференціях взяли участь студенти спеціальності 025 Музичне мистецтво: Андроніки Куріленко-Юсеф, Шао Ці, Чень Ліньлінь (науковий керівник проф. Олена Реброва), Юлія Мідляр (науковий керівник к.п.н. Людмила Степанова); Юлія Дереновська (науковий керівник к.п.н. Алла Гринченко); Павло Студенніков (науковий керівник доцент Сніжана Клюєва); спеціальності 024 Хореографія: Анна Андровнова (науковий керівник Галина Ніколаї), Олександра Глямже, Аліна Люлька, Діана Шкребтій (науковий керівник к.п.н. Людмила Степанова), Олена Савчук, Дарія Зарецька, Анна Тадерика (науковий керівник доцент Ольга Вороновська), Віолетта Демченко, Вікторія Демченко (науковий керівник к.п.н. Інга Хмелевська), Єлізавета Коропатова (науковий керівник доцент Сніжана Клюєва), Чжу Тяньтянь (науковий керівник проф. Олена Реброва); 014 Середня освіта (Музичне мистецтво): Марія Черноморець (науковий керівник доцент Олена Новська).
Особливу увагу привернули виступи здобувачек Андроніки Куріленко-Юсеф (науковий керівник проф. Олена Реброва) на тему «Жанр солоспіву у творчості М.Лисенка» та Марії Черноморець (науковий керівник доцент Олена Новська) на тему: Розвиток співацьких навичок учнів закладів початкової мистецької освіти України та Європи».
Студенти надали свої матеріали для публікування в збірках тез та у Науковому студентському віснику Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
Бажаємо подальшої наукової та творчої активності.