Кубок світу серед університетів

1З 21 по 30 вересня 2022 року у м. Самсун (Туреччина) пройшов перший університетський Кубок світу з бойових єдиноборств University World Cup Combat Sports. Найкращі студенти-спортсмени світу змагались у шести видах спорту, а саме: бокс, карате, муай-тай, самбо, боротьба та ушу.
Студентська збірна України виборола 66 медалей: 19 золотих, 25 срібних та 22 бронзових медалей і посіла 2 загальнокомандне місце!
Колектив кафедри гімнастики та спортивних єдиноборств щиро вітає з новими досягненнями наших студентів-спортсменів!!!
Самбо:
Жукова ДАРИНА – в категорії «до 65 кг» - бронзова призерка
Карате:
Дарія ЄРВАЧОВА
Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО (тренер - Олександр ТОНКОШКУР) в категорії «ката» посіла 7-е місце.
Давид ЯНОВСЬКИЙ («тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) в категорії «куміте до 67 кг» - бронзовий призер
Ярослав ФЕДОРОВ (тренери – Олександр ТОНКОШКУР, Олексій КОНОВАЛОВ) в категорії «male kata» - срібний призер