BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів від Американських Рад

01Шановні колеги! Державний департамент США, Бюро у справах освіти і культури, Офіс програм обміну приватного сектору та Американські Ради з міжнародної освіти оголошує відкриття анкети для участі в програмі “BridgeUSA: Програма обміну для українських викладачів”.

Стипендійні можливості для громадян України у Румунії

1Міністерство підприємництва та туризму Румунії повідомлено про стипендійні можливості для громадян України на навчання у закладах вищої освіти у 2023/2024 навчальному році

Міжнародний вебінар “The Rise of Al: Unlocking the Opportunity for Beneficial Effects”

prew22 травня у рамках міжнародного співробітництва з університетом STEKOM (Індонезія), відділ міжнародних зв’язків університету взяла участь у організації вебінару “The Rise of Al: Unlocking the Opportunity for Beneficial Effects”.

«Одеса-Китай»: перспективне співробітництво на сучасному етапі розвитку академічних відносин

prw19 травня 2023 року проректор із соціально-гуманітарної та науково педагогічної роботи Андрій Начев та начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун провели робочу зустріч в онлайн форматі з представниками компанії Hebei Weizheng (Хебей Вей Чжен).

МІЖНАРОДНИЙ ВЕБІНАР “The Rise of Al: Unlocking the Opportunity for Beneficial Effects”

imgПонеділок, 22 травня 2023 р. (14:00–16:00 за індонезійським часом)

Вступна промова

1. Доктор Джозеф Тегу Сантосо (Ректор університету STEKOM) Індонезія

2. Професор Хусейн Багіров (президент Західно-Каспійського університету), Азербайджан

Стипендії для участі у літніх семінарах болгарської мови та культури

imgШановні здобувачі освіти та викладачі, за інформацією Посольства України в Республіці Болгарія, отриманою листом від 03.05.2023 № 6133/660-840-49816, Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія поінформувало про надання Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія для участі у літніх семінарах болгарської мови та культури трьох стипендій у Софійському університеті імені Святого Климента Охридського та двох стипендій у Великотирновському університеті імені Св. Кирила та Методія (детальна інформація та аплікаційні форми додаються).:

Культурно-освітня поїздка до Австрії, Словаччини, Угорщини

previewГромадська організація «Відкритий світ молоді» з 22 до 27 травня 2023 року організовує культурно-освітню поїздку до Австрії, Словаччини, Угорщини. Метою поїздки є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з історичною спадщиною зазначених країн, а також особистісна, психологічна підтримка учасників і учасниць.

Уряд КНР пропонує державні стипендії на навчання

ngerbУряд Китайської Народної Республіки пропонує 33 державні стипендії на навчання у 2023/2024 навчальному році за освітніми рівнями бакалавр, магістр, доктор філософії та на мовне стажування.

Сторінка 1 із 30

 

© 2024 Університет Ушинського
https://jdih.depok.go.id/mahjong-wins/ https://www.lippohomes.com/olympus-banyak-scatter/ https://jdih.depok.go.id/uploads/rahasia-mahjong/ https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/