Гранти на проєкти для творчої молоді

Кінцевий термін 21 лютого 2022 о 15:00 за київським часом. 

 

Ви отримаєте від 6 000 до 7 300 євро на втілення ідеї, що вас захоплює. 

8 грантовий конкурс "Scholarship в Україні"

Студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського ще встигають взяти участь у 8 грантовому конкурсі "Scholarship в Україні"! 

Університет економіки в Бидгощі (Польща) запрошує викладачів до участі у міжнародному онлайн-стажуванні

Реєстрація триває до 03 лютого 2022. 

 

Шановні колеги!  

Університет економіки в Бидгощі (Польща) запрошує викладачів до участі у міжнародному онлайн-стажуванні 07-11.02.2022 (плюс індивідуальна робота). 

Стипендії на наукові візити до Австрії

Кінцевий термін 02 березня 2022 о 00:59 за київським часом. 

 

Це можливість поїхати до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого вишу. Програма забезпечить щомісячну стипендію та витрати на подорож для науковців, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво.

Стипендії Гентського університету науковцям, що здобувають PhD

Кінцевий термін 01 лютого 2022 о 23:59 за київським часом. 

 

Це можливість захистити докторську дисертацію одразу в двох університетах:  українському та одному з провідних університетів Бельгії — Гентському. Ви розпочнете та звершите дослідження у Бельгії, а між цим працюватимете над дисертацією в Україні. Програма покриває дві подорожі до Генту та стипендію під час перебування там. Для подачі потрібна попередня згода від наукових керівників в обох країнах. 

Стипендії на дослідження в Австрії: гуманітарні та соціальні науки

Кінцевий термін 31 січня 2022 о 23:59 за київським часом. 

 

Це можливість для молодих українських науковців пройти стажування в Інституті гуманітарних наук у Відні. Пів року ви будете отримувати стипендію і працювати над своїм дослідженням.

Media Futures: акселератор для стартапів та митців

Кінцевий термін 28 січня 2022 о 13:00 за київським часом. 

Це можливість реалізувати інноваційний проєкт, який допоможе людям осмислено споживати інформацію в інтернеті. Ви можете отримати до 120 000 євро на нову технологію, мистецький твір або проєкт на стику цих напрямів. Media Futures профінансує ідею та впродовж пів року забезпечуватиме всебічну підтримку.  

Digital Labs: менеджери креативних хабів

Кінцевий термін 20 січня 2022 о 15:00 за київським часом. 

Щоб переглянути стратегію свого креативного хабу та зростати навіть в умовах тотальної невизначеності, долучайтеся до онлайн-лабораторії. За два тижні ви сформуєте цільову аудиторію, зрозумієте, які активності можете їй запропонувати, пропишете план дій та прокачаєте лідерські навички, щоб об’єднати команду навколо змін.  

Сторінка 1 із 27

 

© 2017 Університет Ушинського