Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/pdpueduu/public_html/images/04_2017/olimp.JPG

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//04_2017/olimp.JPG

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Математика»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від  09.12.2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К. Д. Ушинського» визначений базовим щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни   «Математика»  серед педагогічних університетів.

{gallery}/04_2017/olimp.JPG{/gallery}

У зв’язку з цією подією 5 квітня 2017 року у бібліотеці було організовано тематичну виставку для учасників олімпіади.

Деталі читайте на library.pdpu.edu.ua